Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Sárgafülű ékszerteknősnek...

Sárgafülű ékszerteknősnek lehet kagylókat betenni?

Figyelt kérdés
Vagy egy 4 éves sárgafülű ékszerteknősöm és szeretnék neki betenni díszkagylókat(nem élőket)azért, hogy ne nagyon unatkozzon:)
2011. nov. 10. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Persze, az enyémnél is volt már kagyló :) Csak élő növényt ne tegyél, mert azt megeszi, de egyébként mást szerintem szabad :) Am ha még kérdeznél, akkor írj: lang.vikus@gmail.com :) Szeretem a tekiket, most pl.: 4 van, és már sok tekim volt, úgyhogy tudok segíteni :D

2011. nov. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köcce, és írtam mailt:)
2011. nov. 10. 18:05
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem ne tedd be, mert meszes, nagyon keményíti a vizet, ami nem jó a teknősnek. tegyél be kavicsokat, műnövényt, sokkkal szebb lesz az akvárium.
2011. nov. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Wine válasza:
szerintem 'unatkozás' szempontjából gyakorlatilag mindegy, hogy bent van e a kagyló vagy nincs, viszont ha neked úgy jobban tetszik, akkor nyugodtan rakd be, a teknősre semmiféle hatással nem lesz! :)
2011. nov. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) fogok neki betenni:)
2011. nov. 12. 08:32
 6/6 anonim válasza:
Előbb főzd ki, nehogy valami betegséget kapjon tőle a tekid!
2011. dec. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!