Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » AZ baj vagy természetes a...

AZ baj vagy természetes a pézsmateknősömnél?

Figyelt kérdés
Az a baj hogyha bármikor ránézek a terráriumra nem látom a teknőst , vagyis mindíg a bujkálója alatt van. ez természetes vagy valami baja van, SEGÍTSÉG!

2011. nov. 13. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van pézsmatekim . Neki csak egy nagy kő van az akváriumában . Ezért nem tud bujkálni . Ha a tiéd engedi hogy kézbe vedd semmi baj . Ha nem akkor depressziós :(
2011. nov. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lehet betegség. milyen meleg vízben tartod és mit adsz neki enni? van szűrője, aljzat?
2011. nov. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. válaszadó . megnyugtattál mert engedi gogy kézbe vegyem sőt enni is tud a kezemből! :DD

2.válaszadó kb 25 27 fokos szokott lenni a vize. hetente szoktam tisztítani.tegnap pl kitakarítottam és az a furcsa hogy többször láttam azóta. A terrárium alján kicsi kavicsok vannak. :)Olvastam a neten a betegségek jeleit de egyiket sem láttam rajta: nem homájos a szeme nem úszik ferdén meg semmi ilyesmit sem lehet észrevenni rajta. köszönöm mindketőtöknek a

2011. nov. 14. 15:19
 4/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok. hát ha nem hideg a vize nem attól van... akkor nem tudom, lehet h csak egy társ kellene neki. még sosem figyeltem meg magányos teknős, nálunk mindig ketten voltak... de csak akkor vegyél neki társat ha elfér, és nagy az aki.
2011. nov. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
okés köszi :D
2011. nov. 15. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!