Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Lehet-e a vizmelegitőt betenni...

Lehet-e a vizmelegitőt betenni a hüllőkhöz, hogy a levegőt melegitse?

Figyelt kérdés
2011. dec. 11. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A vízmelegítő ha nem vízben van, akkor szétmegy, inkább szerezz egy hősugárzót!
2011. dec. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A vízmelegítő, a vizet melegíti. Amire te gondolsz, az hősugárzós lámpa, amit a terrárium tetejéhez kell tenni.
2011. dec. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ne használd! nagy az állatok égésveszélye, ill. valóban tönkre megy, ha nem vízben van. lycon89@hotmail.com írd meg h milyen hüllőre akarsz fűteni és megmondom, h mit csinálj..
2011. dec. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
44%
Lehet, de szerintem ha levegőbe teszed, tönkremegy, Vízben megfőzi a hüllőket. Szerintem egy egyszerű izzó is jól megteszi. Nálunk az van és a teki fürdőzik az asztali lámpa fényben.
2011. dec. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ha a levegöt szeretnéd melegiteni egyszerüen folyamatosan égő lámba mellé ragd öket vagy nem tudom mivel tüzelsz kájha vagy kazán de oda rakod akkor az is pluszba melegit és sokat számit!!!
2011. dec. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az akváriumi vízmelegítők nagyon kényesek, a használati útmutatóban külön ki is emelik, hogy csak akkor szabad használni, ha teljesen víz alatt van, különben elpattanhat az üveg. vízcserénél is érdemes kihúzni, mert már akkor is tönkre mehet, ha 1-2cm-t kilóg.
2011. dec. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
tegyél be egy normál (nem energiatakarékos) 60 as égőt az egyszerű és olcsó
2011. dec. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!