Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Tudtok ilyen állatokat?

Tudtok ilyen állatokat?

Figyelt kérdés
Keresek olyan állatokat, amik viszonylag kevés gondozást igényelnek (mármint nem olyant, mint a halakat vagy ilyesmiket, akiket hetente kell takarítani). Nem hétköznapi állatokra gondolok. Van most afrikai karmosbékám. Nagyon cuki, imádom :) De szeretnék még valami érdekeset ami kevés embernek van :)
2011. dec. 22. 19:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
csincsilla
2011. dec. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Császárskorpió :)
2011. dec. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

nemszeretem a rágcsálókat:D

és vezsélytelen állatra gondoltam.. valami hüllőt szívesen tartanék.. azért is írtam a hüllőkhöz.. :)

2011. dec. 22. 19:51
 4/12 anonim ***** válasza:
sikló, vagy teknős
2011. dec. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Gőte, szárazföldi tekik, esetleg óriás csiga.a gyík félékkel sok "meló" van és rendkívül érzékenyek.
2011. dec. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
NAGYON A FIGYELMEDBE AJÁNLANÁM A GŐTÉKET.
2011. dec. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A tűzhasú gőtét elég csak heti 1x etetni. Nem esznek sokat, de attól még az akváriumba kell csinálni hetente egyszer egy olyan 30%, vagy 50% vízcserét. És tudnak mászni az üvegen, ezért le kell fedni az akvárium tetejét, és jobb ha ráccsal, vagy szúnyoghálóval, hogy kapjon levegőt. Egy szűrő is kell bele, ami állandóan mehet, meg egy nagy kő a közepére. Lehet neki úszó szigete is pl egy darabka polifoam, vagy hungarocell lap. Erre kifekszik napozni. Az élő szunyoglárvát és a tubifexet megeszi, úgy mint a karmos békád is.

Talán tarhatod együtt is őket. Szerintem csak akkor eszi meg a békát ha már fél éve nem evett semmit.


Vagy egy pézsma teknőst, ha tetszik, az is vizi.


Vagy remeterák, az meg teljesen szárazföldi terráriumos állat, alulra kell homokot tenni és egy alacsony virágalátétbe vizet, hogy elérje ha szomjas, de ő ilyen dögevő, végülis ha hetekig ott rothasztasz bogarakat neki, azt is elfogyasztja.

2011. dec. 24. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nekem pézsmateknősöm van :DDD nem nő meg nagyra! de ha éppen az a baj h kicsi marad akkor ékszer vagy királlyteknős
2011. dec. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

A vizisikló!


nekem van egy floridai vizisiklóm halat eszik nem olyan rossz mint ha egeret 2hetente két halat eszik juliusban született kézhez szoktatható.


különleges

2011. dec. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
a király teknős jó. esetleg mekkora ősszeget költenél rá?
2011. dec. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!