Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogyan fürdessem meg a hullámo...

Hogyan fürdessem meg a hullámos papagájom?

Figyelt kérdés
Segítsetek mert fogalmam sincs hogy kell megfürdetni és már elég rég kaptam és azóta nem fürdettem mert nem tudtam hogyan kell szóval, please!!!
2011. dec. 30. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Külön fürdetni nem kell, csak csinálj nekik egy kis fürdőmedencét a kalitkában. Majd ők fürdenek, amikor érzik a szükségét. Lehet kapni műanyag kis medencéket.
2011. dec. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De már tettem be nekik és semmi pedig már jó régen benn van.
2011. dec. 30. 14:31
 3/8 anonim válasza:

Maguktól fürdenek.Tényleg ha szükségét érzik.Én is így vagyok velük hogy hiába teszem be nekik a pancsit,nem foglalkoznak vele.Erőszakkal ne próbáld semmiképp :D:D

Egyik papagájos ismerősöm madarai gyakran fürdenek még ilyenkor is,persze nyilván elég meleget kell biztosítani nekik hogy fürdés után meg ne fázzanak.

2011. dec. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Most ne fürödjenek, inkább csak nyáron. Az enyém is csak olyankor fürdik de csak néha, és amikor kiengedem és nem a kalitkába teszem bele. Télen megfázhat, hajszáritozni nem akarom.
2011. dec. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nyáron sem akarnak bele menni tedd bele az egyiket és tartsd ott a fürdető medence előtt a kezed hogy ne tudjon ki menni és rájön hogy nem is rossz benne fürödni én is így szoktattam rá a kicsiket ill nagyokat!!!!!!! és ha egy el kezd fürödni akkor a többi is követni fogja példáját !!!!!
2011. dec. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
ezt a hüllő témához?figyelj oda!
2012. jan. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem tom miért oda tette bocsi :S de szerintem tudom: hüllőkre volt kattintva és azt adta ki azonnal
2012. jan. 4. 17:50
 8/8 anonim ***** válasza:

Tegyél a fürdővízbe pl. reszelt sárgarépát, azt szívesen megeszik, lemennek, talán meg is jön a kedvük a fürdéshez.

Régen én is így csináltam.

2012. nov. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!