Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Nagy,18cmes teknősömnek...

Nagy,18cmes teknősömnek milyen halat vehetnék eleségnek, ami elfogadhatóbb áron van, mint a kisállat kereskedésben kapható fagyasztott és szárított kishalak?

Figyelt kérdés
Mert az olyan hamar elfogy és nagyon drága. Nem nagyon szereti az egyéb száraztápokat, kukacokat, rákokat. A hipermarketekben kapható, emberi fogyasztásra szánt fagyasztott apróhalat próbálta már valaki? 700ftért láttam az Auchanban 1 kilót, ilyesmit vett már valaki közületek erre a célra?
2012. jan. 5. 15:24
1 2
 11/14 nikkikke válasza:
Szerintem meg nem! Mindig belém akaasz kötni?
2012. jan. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de igaza van abban, hogy a rák nem túl tápanyag dús kaja a tekinek. halat, májat, nyers húst ajánlom a tekinek, a többi csak kiegészítésnek...
2012. jan. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
én a metrós fagysztott halakat adom neki több éve.szereti, vagyis hát megeszi azonnal
2012. okt. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
A lidl ben kapható 590-ft ért egy kilós zacskóban sprotni, azt is szeretik
2016. jan. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!