Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen halat lehet betenni...

Milyen halat lehet betenni egy pici pézsmateknőshöz?

Figyelt kérdés
Voltam ma egy kereskedésbe és ott volt egy terráriumba 2 térkép teki meg egy sárga fülű teki és bent volt náluk egy világosszürke fekete csíkos kis hal.Ott úszkált mindenfele,és nem bántották a teknősök.Nem kérdeztem rá,hogy miért van ott az a hal.Csak most gondolkoztam,hogy hazaértem,hogy én is vehetnék egy ilyen kis halacskát a pici pézsma tekim mellé.(2 hónapos)Csak nem tudom,hogy bántanák-e egymást.
2012. jan. 7. 14:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán a zebradániókat nem tudná megfogni, mert elég gyorsak, de a lassabb kishalak inkább csak élelemnek jók neki és lassanként biztos elkapkodja őket. És a teki eléggé szennyez, hát ha sűrűn cserélsz vizet egy nagy akváriumba végülis megpróbálhatod.
2012. jan. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
valószínűleg etetésre volt berakva oda, biztos gerincferdüléses, vagy hibás hal volt...
2012. jan. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!