Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Miért nem eszi meg a szívmixet...

Miért nem eszi meg a szívmixet az ékszertekim?

Figyelt kérdés
nem eszi meg!Az most vagy szív vagy marhamájmix. Elvileg mind a kettőt meg kéne ennie.
2012. jan. 28. 11:10
 1/9 Platypus ***** válasza:
Mert van esze. A teknősöknek nem jó liofilizált cuccokat adni, mert hamar vitaminhiányosak lesznek tőle. A fagyasztott hal sokkal egészségesebb táplálék.
2012. jan. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A szívmixben semmi tápanyag, vitamin nem található. Én is vettem a tekimnek rá van írva, hogy ilyen vitamin, olyan vitamin van benne de ez nem igaz..:/ Szárított illetve fagyasztott hallal próbálkozz!
2012. jan. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Utolsónak: honnan tudod mi van benne???


Ha azt nem eszi meg,adj neki mást ,csomó féle kaja van:alma, répa,fagyasztott hal, csirkemáj, szárított hal, bolharák,teknőstápok

2012. jan. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
elsovel tok egyre gondoltunk:-)
2012. jan. 29. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyebkent a teknost hallal kell etetni, mert a termeszetben is azt eszi, nem salatat, meg szivmixet.jo, neha zoldsegeket is lehet adni neki, de az enyemek pl. meg se ettek, ha probalkoztam vele.Ok minden nap halat kaptak, vagy kagylot, sot volt, h pici elohalat is vettem nekik, hogy ok vadaszhassak le a vacsit.imadtak :-) Szoval az enyemek nem ettek meg a zoldseget (egyebkent a teknos ragadozo, tehat ez nem meglepo), es ilyen szaritott cuccokat is csak neha, nasinak kaptak.Nem is volt soha semmi bajuk....
2012. jan. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.a szárított halam most fogyott el nem tudok csak csütörtökön venni neki. amúgy tényleg megeszi a répát meg az almát?
2012. jan. 29. 19:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Valtozo, mondom, az enyemek nem ettek meg.De volt olyan ismerosom, akinek a teknose meg a tesztat is megette:-) Nagyon falankak, szoval, lehet kiserletezgetni.De teny, hogy a legjobb a hal.
2012. jan. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szárított/fagyasztott hal, rovarlárvák (pl lisztkukac)...ezeket add elsősorban nekik. Kiegészítésként mehet a szív-mix meg az egyéb teknőskaják, az alma meg ilyesmi is csak kiegészítésnek. Az enyémek pl csak akkor ettek almát, ha átraktam őket az etető lavorba, és elsőre azt adtam oda. Ha együtt adod a hallal vagy utána, akkor tuti nem eszik meg.
2012. jan. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi
2012. jan. 31. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!