Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Egy ékszerteknősnek elegendő...

Egy ékszerteknősnek elegendő a szárított rákokat, szív-máj mixet és ha nem adok neki halat?

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 19:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Azt hittem, ezen már túlvagyunk.Nem.Ez olyan, mintha téged egyfolytában csak petrezselyemgyökérrel meg chipssel etetnének.Halat adni KELL neki, ha meg nem akarod normálisan tartani, minek vettél ékszerteknőst??
2012. jan. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Aztán meg majd irkálhatod ki a kérdéseket, hogy mi baja lett a teknősnek, miért beteg.Hát én megmondhatom neked előre, az, hogy nem etetted rendesen.
2012. jan. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A páncélja fejlődéséhez elengedhetetlen a kálcium, tehát kell neki a hal, de adhatsz neki pl. összetört csirkenyakat is, vagy lehet kapni csonterősítő port azt is tehetsz a kajájára.
2012. jan. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék, itt van feketén-fehéren, hogy kell etetni.Nem ártana tájékozódni, mielőtt megveszel egy állatot.

2012. jan. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nagyon jó kis oldal :) jó lenne ha mindenki aki teknőst vesz, legalább 2szer elolvasná az ilyen oldalakat, mielőtt belevágna a teknős tartásba...
2012. jan. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nagyon fel tud idegelni, mikor olvasok vagy látok ilyen dolgokat, hogy megveszik a szerencsétlen teknősöket, aztán ilyen rossz kis műanyag medencékben tartják, meg szárított rákkal etetik őket folyamatosan.A teknősökkel foglalkozni kell, vigyázni rájuk, takarítani a helyüket, nemcsak arról van szó, hogy megveszem őket, aztán kész, hadd úszkáljanak.Nagy téveszme, hogy igénytelen állatok.
2012. jan. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

jó tudom nem szoktam csak rákkal etetni, adni szoktam neki sok mást is. Csak kiváncsi voltam miket válaszoltok.

és még egy dolog meg eszi a répát és a kivit, meg a banánt?

2012. jan. 30. 13:12
 8/10 anonim válasza:

Én nem tudom,viszont narancsot és citromot ne ad neki!

Egy könyvben olvastam,nekem is tekim van :)

2012. febr. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek:)
2012. febr. 5. 12:14
 10/10 Markolt Patrik válasza:
vegyél szárított halat de ojat ami olajos
2012. febr. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!