Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mit tegyek? (pézsmateki)

Mit tegyek? (pézsmateki)

Figyelt kérdés

egyik barátnőmnek van egy pézsmatekije

egy ékszertekinek adták el neki...

egy 25x15x20-as (hossz, mélység, magasság) akvaterráriumban tartja, van benne egy ilyen "2-dik emelet, létrával", egy kagyló és kettő kavics...

a teki mindig a létra alatt van elbújvaű:(

eleinte nem is akarta elhinni hogy egy pézsmateki...merthogy azt mondták az eladók hogy ékszer...de aztán mutattam neki képeket és elhitte... modtam is neki hogy nagyon rsszul tartja szegényt... mindig ilyen szárított teknőskaját kap szagényke...

szerintetek mit csináljak?!



2012. febr. 4. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:

A gilisztát, lisztkukacot lehetne venni neki állatosnál.

Egy lavórba többet tudna úszkálni.

2012. febr. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Serfőző Gergő válasza:
Keressetek rá az interneten!Ha még ezt sem hiszi el akkor nem tudok segíteni.
2012. febr. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szinte mindegy milyen teki egy 23x15cm doboz akváriumnak nem igen nevezhető,az max etetésre elég.Szóval kezdjétek egy nagyobb akváriummal. Neten használtan fillérekért lehet venni,csak keresgélni kell!

Aztán olvastass el vele néhány leírást,fórumot,hogy ha csak száraz kaját kap,rövid időn belül milyen betegségei lesznek(vitaminhiány,szemgyulladás,páncélpuhulás)

2012. febr. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
muattam neki fórumohat... és mondtam is neki hogy a tareán lehet nagyon olcsón kapni de nem hiszi el hogy jobb lenne úgy neki...:(
2012. febr. 5. 10:28
 5/8 nusz ***** válasza:
szegény tekinek az olyan, mintha téged zárnának be egy szobába, ahol alig tudsz mozogni... inkább adja el valakinek aki rendesen fogja nevelni, mert ez állatkínzás. mellesleg érdekes, hogy ékszerteknőst akart ekkora akváriumban?! az sokkal nagyobbra nő mint az ékszerteknős :O
2012. febr. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

bocs, de csak nekem fura hogy egy pézsma teknőst adtak el ékszernek??? hát mi ember lehet aki ezt beveszi 1, 2 egyből meg is vette?ezek után nem is csodákozom, hogy rosszul tartja.


eladni nem akarja? mert lehet, hogy nem is szereti ha ilyenkicsiben tartja. lehet, jobb lenne mindkettejüknek, ha eladná.

2012. febr. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
kérdeztem ezt is tőle.. azt mondta ha majd megunja
2012. febr. 6. 18:19
 8/8 nusz ***** válasza:
mi az hogy megunja???? nem azért veszünk állatot, hogy ha már nem kell kidobjuk :O az agyam eldobom az ilyen emberektől ... inkább adná el valakinek, mert szegény teknős lehet így meg sem éri hogy megunja ...
2012. febr. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!