Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Új vagyok a témában, hol...

Új vagyok a témában, hol hirdessem? (terrárium)

Figyelt kérdés
Van egy teljesen új terrárium szettem,mindenképp el szeretném minél hamarabb adni,hol érdemes meghirdetni?Vaterán fent van ,de nem nagyon nézegetik:(

2012. febr. 17. 12:56
1 2
 1/13 anonim válasza:
Apród.ho,jófogás.hu.Ezek elég sűrűn látogatott oldalak.Sok sikert.
2012. febr. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Bocsika aprod.hu
2012. febr. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

:)

Köszi!!!Ezekre is feltettem,de semmi,pedig olcsón adom és még a dobozból sem volt kivéve,komplett szett.

40ért vettem,de a feleségem hallani sem akar a hüllőtartásról.25-ért hirdetem...az sok lenne?

2012. febr. 17. 13:11
 4/13 anonim ***** válasza:
nem sok érte... hát az én szobámba szabadon van a leguán, botsáskák vannak, meg teknősök... és egy szépen berendezett terrárium csodás dísze a lakásnak...
2012. febr. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Szerintem nem sok csak az embereknek úgy mond semmi extrákra nincs ennyi pénzük vagy nem költenek ennyit mondjuk egy terráriumra.Amúgy mit szerettél volna tartani benne?Semmivel nem tudod meggyőzni a feleséged,hogy ne kelljen eladni?Mond meg neki,hogy ez számodra fontos és rendben tartani is te fogod.Hát ha sikerül.Én szorítok!!!
2012. febr. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Rendesek vagytok!Köszi...

Meggyőzni tuti nem tudom:(

Imádja az állatokat egyébként nagyon,de kicsi gyerekkel itthon van és azt mondta,hogy akar idebentre semmi csúszó mászót.Valami gyíkfélére,vagy pókra gondoltam egyébként.

De már 4 hónapja nem áll kötélnek...

2012. febr. 17. 13:24
 7/13 A kérdező kommentje:
szóval"hogy NEM akar idebentre"
2012. febr. 17. 13:25
 8/13 anonim válasza:
Így már érthető.Nekem 3 gyermekem van a legkisebb fél éves.Én sem engednék ilyen állatot.Igaz nekünk van 2 teknős békánk de azok úgy mond veszélytelenek.Egy anyai szív mindig másként dobog....
2012. febr. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2012. febr. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi!Ide is feltettem ....hátha
2012. febr. 18. 07:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!