Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mennyibe kerül?

Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

egy kis teknőst(ékszerteknős stb) vagy kettőt(ha társaságban jobban érzik magukat)szeretnék tartani

2 kis teknősnek mennyi hely kell?

ha lehet a terrárium mérete mellé árat is írjatok

mennyibe kerül két kis teknős?

mennyi lenne a díszlet + növények(nem tudom pontosan de elvileg pancsolót is szoktak hozzá rakni?)

3-4000 ft ből meg lehetne uszni az egészet?

(a kaja ebbe ne legyen benne)


2012. febr. 22. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Én 1200 Ft-ért vettem, még annak idején, szerintem most sem lehet drágább (két kisteknős esetén nyilván dupla annyi az ára).

Egy kifejlett teknős 40-45 cm-es. Általában ahogy nő, úgy kell cserélgetni az akváriumot. Az akvárium legalább 5x olyan hosszú és 3x olyan széles legyen mint a teknős, 2 teknős esetén ez nyilván megint csak megduplázódik. Én az akváriumot 4000 Ft körül vettem, de gyorsan ki is nőtte a tekim. Az eladó tanácsát kérd ki az akvárium árával kapcsolatosan.

Nem muszáj hozzá pancsolót rakni, az enyémnek például csak kövek voltak az akvárium alján, illetve egy napozókő, amit lámpával melegítettem fel.

Én nem úsztam meg ilyen olcsón, szerintem te se nagyon tudod...

2012. febr. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ és a 40-45 cm es tekinek hogy veszel akváriumot?

nekik már egy egész szoba kell :D(2 dbnek)

2012. febr. 23. 19:54
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem,ennyiből nem jössz ki!

Nézz szét a neten, akváriumot és berendezést használtan is tudsz venni.

Kell még vízszűrő, vízmelegítő, kavics az aljára, és szikla ahova kimászik, kaja.

10e alatt ne is indulj neki!

Én nem cserélgetem az akváriumot,hanem mindjárt egy jó nagyot kaptak.


[link]

2012. febr. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3-4000ft-ból nem jössz ki eleve a terrárium 5-6000...

olvasgass a teknős.infón!

2012. febr. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

olvasgattam de ameik teki nekem tetszik az alapből 10000 ft

a mór teknős az

van v mi ilyesmi teknős olcsóbb árban?

2012. febr. 24. 22:26
 6/8 anonim ***** válasza:
figyelj... ha éllatot akarsz tartani akkor az nem cmi játék.. komolye felelősség.. és fontos hogy a felszerelésekben semmiképp se spórolj.. mert abban a terráriumban (PL) fog lakni az elkövetkező 25-30évben
2012. febr. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én ahogy nőttem úgy vettem neki akváriumot. Nekem vörösfülű ékszertekim volt, de nem volt 40-45 centis, mivel szegényke meghalt. De szerintem egyedül is jól elvan magának (: és akkor nyilván nem kell olyan nagy akváriumot venned, mint 2 esetén
2012. febr. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem lehet én ma vettem a terrárium:1500,teki2900/DB vízmelegítő 4500 kiülő kő 1000 hőmérő^+ pár száz
2012. febr. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!