Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Leguántartók! Kinek való a...

Leguántartók! Kinek való a leguán?

Figyelt kérdés

Sokat olvastam róluk. Saját tapasztalatokra volnék kíváncsi!

Mennyire lehet megszelídíteni?

Felnőtt korában mekkora hely kell neki?

Meddig él?

Ajánlanátok kezdőknek?


Már nagyon régóta szeretnék egyet kb. 5 éve.

14/L



2012. febr. 27. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát nem olyan mint egy kutya, vagy nyuszi, nem nagyon szereti ha érintik. Szelídnek lehet szelíd, de leginkább a terráriumban szeret lenni. Hát termetesre megnő, ezért egy nagy üvegkalitka szükséges számára. nekem 14 évig élt a leguán, és nem volt sok gond vele.

Díszállat kereskedésben éreklődj

2012. febr. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyém is szelíd, most 5 éves... Sokban függ a gazditól milyen lesz. Az enyém imád a szobámban mászkálni, általában visszamászik a terráriumba ha már megunt kint lenni, vagy megijedt valamitől... minél nagyobb, annál jobb a terrárium méretem, a mostani 170*100*50es terrárium már kicsi neki, várom a tavaszt hogy nagyobbat rakjak össze... én 20 éves koromban kaptam, előtte teknőseim voltak...
2012. febr. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A válaszokat köszönöm!


Állatkereskedésben is érdeklődtünk de ott nem tudtak igazán válaszolni a kérdéseinkre......

2012. febr. 29. 20:15
 4/4 anonim válasza:

Annak valo akinek van penze.

Nagyon nagy hely kell neki az ,nekem 170*120*80van. Nagyon szelid mindig simizem es alandon rohangal ha ki van engedve

2012. márc. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!