Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » SOS LEGUÁN SOS! Ha besárgul a...

SOS LEGUÁN SOS! Ha besárgul a Leguán, le van gyengülve, lefogyva, alig mozog, orvos már látta injekciót kapott, mivel tudom megmenteni?

Figyelt kérdés

2012. febr. 28. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem is volt olyan problémám, hogy 2 hónapig nem evett, utólag kiderült, hogy 27 tojás nyomta belül a gyomrát, és azért nem evett... akkor én is pánikban voltam, mert csont és bőr volt... a tiéd hím vagy nőstény? az enyém párzási időszakban mindig sárga színt vesz fel... akkor még kicsi volt a terrárium, így arányban nagyobb vizes medencét tettem be, több pára miatt... ha süt a nap, próbáld karodon, vagy válladon napfényhez juttatni. mivel etetted? hallottam olyat, hogy valakinek ilyen időszakban száraz nyúlgranuláton kívül mást nem volt hajlandó megenni (de csak pár szemet szabad, mert az aztán tovább dagad)...
2012. febr. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors segítséget,nem tudom biztosan a nemét,talán hím.Uborkát salátát cukkinit kap.Ha betesszük vízbe az segíthet?
2012. febr. 28. 20:31
 3/4 anonim ***** válasza:
az enyémet sokáig fürdettem, így rászokott magától is később a lubickolásra, meg lehet próbálni, meg biztosítani neki egy nagyobb vízes medencét, műanyagból a legjobb... próbálj neki almát, reszelt répát, pár szelet narancsot adni, meg szerezz rá kálcium port, meg napfényre, semmi nem pótolja azt...
2012. febr. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A enyem is besargult mi is elvittuk orvoshoz kapott inyekciot.

Vegyel neki csepektetot a gyogyszertarba es korvimin vitamin pprt

Egy kistalkaba tegyel negyed-fel kaveskanal vitamint es higitsd fel egy kis vizzel, a csapektetovel meg nyomd a szajaba a vitamint minden nap mi 2honapig csinaltuk es mostanra nagyon meghizott es jol van

2012. márc. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!