Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Kertitavat szeretnék épiteni...

Kertitavat szeretnék épiteni ékszerteknősöknek. Miből csináljuk, fóliából vagy betonból? Félünk, hogy a fóliát kiszakitják a karmukkal. Kinek mi a tapasztalata ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2012. márc. 3. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
és mi van, ha olyan előre vehető pvc-s medencével csináljátok? igaz, egy kicsit bonyolultabb, de szerintem elég jó és a célra jobban megfelel mint a másik kettő.
2012. márc. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy ezt a megoldást választjuk.Köszönöm az ötletet.
2012. márc. 4. 20:26
 3/6 anonim válasza:
Jaj, de édes! És akkor ott fognak úszkálni kint? :) Ne haragudj, csak én is nagyon szeretnék tekiket :) És télen hova teszitek majd őket? Nem fognak kint elveszni a kertben ha kirakjátok őket? Mi egyszer találtunk a házunktól nem messze egy tekit, ő is megszökött valahogy így..
2012. márc. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sokkal jobb előre elkészített tavacskát venni,viszont kell kerítés köré nem pont mellé,mert ha nincs elmásznak.

Az élőnövényeket pusztítani fogják főleg ha már nagyobbak,az is lehet ,hogy néhány kipusztul.

2012. márc. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Körbe vannak keritve.Idáig egy fürdőkád volt a tavacskájuk,amit leástunk a földbe,körben meg növények,nád van nekik,de valahogy a kád nem az igazi látvány,pedig a szélét körberaktuk sziklákkal.Köszönöm a válaszokat.Azóta már nézelődtem ez ügyben és bizony a betonból készült tavat még ki is kell kenni műgyantával,hogy ne engedje el a vizet,szóval egyszerűbb lesz kész műanyag medencét venni nekik.
2012. márc. 9. 22:58
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem megválaszolni,hogy télen ők a lakásban vannak egy nagy akváriumban.
2012. márc. 9. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!