Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » NAGYON FONTOS a kérdésem! A...

NAGYON FONTOS a kérdésem! A szakállas agáma tartók/szakértők tudnának segíteni?

Figyelt kérdés

Első kérdésem: Ha adtam neki egy falat banánt az nem baj?

Második: miután ezt odaadtam azon a napon vettem neki 10 banántücsköt és ebből csak hatot evett meg! Próbálja elkapni de nem sikerül vagy nem akarja nem tom! Szerintetek beteg? Ugye ez alapjáratban sem egy mozgékony állat? Mondjuk ezen a héten még nem is ürített lehet ez a baj! Segítsetek légyszi!

Előre is köszi!


2012. márc. 12. 18:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Mielőtt "diagnosztizálok" (mert nem vagyok orvos, csak van némi tapasztalatom a szakik terén), van pár kérdésem.

Mekkora helyen tartod?

Mióta van nálad?

UV-b lámpa van? (10.0-ás?)

Milyen meleg van nála?


Hirtelen ennyi kérdés, ezek nélkül nehéz mondani bármit is. Szívesen segítek!


Amúgy a banán nem probléma, de ne ezt add neki főleg, inkább a zöldet szeretik. Mi most pl. rukkolát adtunk nekik.

2012. márc. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A banán nem baj ,de máskor ne adj neki, inkább almát és egyéb lédús gyümölcsöket adj neki.Az ,hogy nem ürít az elég nagy baj ,mert nekem 5 éve vannak szakállasaim és szinte mindegyik menden nap ürít és ez a normális.Azt tudom ajánlani ,hogy lavorba vagy a kádba engedj neki langyos vizet ami max 2cm magas legyen,ilyenkor általában beleűrítenek a vízbe.Egyébként szerintem nincs elég hő az emésztéséhez milyen melegítő lámpát használsz ,mennyi hőt ad? Minimum 38-45 fok kell a napozóhelyen és körülötte olyan 28-32 fok.Ja és az a 10 banán tücsök sztem nagyon kevés enyémek 25-30db -ot esznek fejenként egy jobb napon.
2012. márc. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!