Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Miért hányik véreset a teknősöm?

Miért hányik véreset a teknősöm?

Figyelt kérdés
Vörösfülű ékszerteknős, és most 3x hányt véreset az elmúlt 15 percben, mitől lehet...? Halat evett előtte egy fél órával de mindig ugyanott vesszük és még soha nem volt gond. Sürgős lenne mert az állatdokit nem lehet elérni...
2012. márc. 16. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
vigyétek ügyeletre
2012. márc. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen oda megyünk csak gondoltam hátha van ötet.
2012. márc. 16. 14:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Szálka állhatott keresztbe a torkában?
2012. márc. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
már ne fáradjon senki... meghalt :( a doki elaltatta. :(
2012. márc. 16. 16:07
 5/9 anonim ***** válasza:

mit mondott, mi történt?


részvétem

:(

2012. márc. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szegényke :(( Mi történt vele?
2012. márc. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Mindentől függetlenül: Nem az interneten kéne erre választ várnod, pláne nem akkor amikor ez történik, mert ez az állatoknál sem természetes dolog!


Ilyenkor nem ötlet kell,hanem orvos! Oda kell vinni.

2012. márc. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vitte is, nem? De el kellett altatni.
2012. márc. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az utolsó előttinek kössz a zseniális hozzászólást (Y)... én is tudom hova kell vinni nem magától halt meg, hanem a doki altatta el mert először csak vérzés csillapítót adott neki, aztán miközben vizsgálta észrevette hogy van egy rohadt nagy tumor a nyelve alatt, és azt mondta nem tud mit kezdeni vele de csak megfulladna tőle, illetve enni se tudna tőle. Gondoltam így jobb lesz. :( A kérdést pedig azért itt tettem fel mert a körzeti állatorvost nem tudtuk elérni vagy nem rendelt és amíg a másikat kerestük addig gondoltam hátha valakinek van valami ötlete.
2012. márc. 20. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!