Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » SOS! Mi történ t a kigyómal?...

SOS! Mi történ t a kigyómal? :OOOO valami köd szerü valami huzodot a szemére mind a kettőre! Pedig két naplya még nem volt ilyen! Mi balya? Lehet hogy vedlik? Köszi elöre is!

Figyelt kérdés
2012. márc. 19. 14:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, vedlik.a gekkóm is hasonlóan néz ki ilyenkor 1-2nap és tál lesz rajta nyugi.(mi történt a "j" betűddel,tönkrement?)
2012. márc. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
mármint túl lesz rajta xD
2012. márc. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Fantaloool válasza:
tál fog nőni a szemén :D
2012. márc. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Minek van kígyód, ha nem is tudod hogy "működik"???

Annyira rühellem az ilyet... NÉZZ UTÁNA MIELŐTT MEGVESZED!

Bár te már elkéstél...

Jah, és tanulj meg helyesen írni. Cchhh...


Egyébként ezt úgy hívják, hogy 'opálos a szeme'. El fog tűnni, és utána fog levedleni. Nem tudom milyen kígyó, de egy kevés párásítás nem árthat. (víz permetezővel fújj be a terkóba 1-2-t)

2012. márc. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen am útólsó először is elsö kígyóm másrészt meg tudom hogy vedléskor van ez ! de még mielöt meg vetem elöte 2 hete vedlet le ! ezért nem tutam hogy mivan érted ? amugy meg igaz írni nem tudok de szeretem a kigyomat és JÓ helye van ! am minden kinek köszönöm a segitséget !
2012. márc. 20. 19:21
 6/12 anonim ***** válasza:

Értem, ha kétségbe esek én is kérdezek inkább. Nekünk is van 1 királypitonunk, de utána néztem mit miért hogyan...

Ha pedig tudtad, hogy vedléskor történik, akkor minek a kérdésed?

Ne haragudj, zabos vagyok ma mindenkire. Annak örülök ha jó helye van.

2012. márc. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Majd ne parázz be ha már nem látod a szemén a szürkeséget sőt már a teste is fényes de a bőrt nem találod sehol nem egyből dobja le hanem kifordul magából ... Ekkor szoktak jönni a kérdések hogy akkor hol van a bőre
2012. márc. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
útólsó bocsánat de nem értem! el magyaráznád aszt hogy (kifordul magából) ? köszönöm !
2012. márc. 23. 16:32
 9/12 anonim ***** válasza:
hát ezt így elmagyarázni nehéz a lényeg hogy amikor levedli a bőrét ( amit majd kiveszel a terráriumból) az kifordítva lesz :D Igazábol ugy érted meg ha látod így nem tudom elmagyarázni . Hála Istennek nekem volt szerencsém látni
2012. márc. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
huuu tegnap este le vedlet és láttam az egészet nagyon durva :DDDD ma inkáb nem nagyon szekálom !enni meg majd hétfőn adok neki most ki marat egy hét de sebaj ! köszönöm szépen minednkinek a segitséget :))
2012. márc. 24. 07:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!