Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Tudtok mondani olyan fajta...

Tudtok mondani olyan fajta kígyót/siklót, amelyet lehet otthon tartani, tehát nem veszélyes az emberekre, és aránylag olcsón lehet kapni, kisebb korában?

Figyelt kérdés

2012. márc. 23. 18:04
 1/5 lasius ***** válasza:
100%

Természetesen.

Például a gabonasiklók, és a királysiklók. Rengeteg színváltozatuk van. A gabonák általában jámborak de nézz utánna mindenképpen a tartásuknak mielőtt megvásárolod őket. vagy kérdez privátba és elmondom mire kell odafigyelni....

2012. márc. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Királypiton is akár, és csatlakozom az előttem szólóhoz. Olvass utána mielőtt belefogsz, mert az állat és a belefektetett pénz bánja. :)
2012. márc. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha első kígyód lesz akkor mindenképpen gabonasikló. Aránylag olcsó és elég igénytelen állat ...
2012. márc. 24. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem is a gabonasiki volt az első és nem bántam meg. Nagyon édesek és szeretetre méltóak. Én az elsőt 6000 Ft-ért vettem, de azért mert Sunglow a színváltozata. Nagyon hasonlít az amelanisztikusra. 1 hónapos korában vettem, már 1,5 éves :)
2012. ápr. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Azóta nagyon rákattantam a kígyókra és meg sem állok, próbálok egzotikus fajtákat beszerezni.
2012. ápr. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!