Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Lányok ti menyire vonzotok a...

Lányok ti menyire vonzotok a hüllőkhöz? Kígyókhoz? :DDD

Figyelt kérdés
2012. márc. 26. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem pl nagyon is bejönnek.


Én a pókoktól irtózom.

2012. márc. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit vonzok? Bizonyára a vonzódtok szót kerested, sikertelenül. Nekem olyan, mint a többi állat, se' nem üngyümbüngyöm, se' nem fúj.
2012. márc. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én kedvelem a hüllőket. A kígyókat is, meg a gyíkokat, meg egyéb hasonló állatokat. Szerintem szépek. Sajnos nekem még sose volt, elég drága mulatság szerintem hüllőt tartani, de majd egyszer, ha valamilyen csoda folytán sok pénzem lesz, mindenképpen szeretnék majd.

25/L

2012. márc. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ú a békától nagyon félek....vagyis nem félek hanem ha meglátom őket elkezd gyorsan verni a szívem én meg remegek és az nagyon rossz :) de mondjuk a pókoktól nem félek...ha tudnám hogy az a kígyó nem bánt szerintem attól se félnék
2012. márc. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nagyon szeretem őket!

volt már leopárd gekkóm, de ők 4 évesek voltak mikor elhoztuk őket szóval nem volt hosszú életük:(

gondolkodtam már azon, hogy tartsak-e pókot ( Avicularia avicularia) de nem szeretném szópós egérrel etetni mert azt nagyon sajnálom

a kígyókat is szeretem csak ők is egeret esznek:(

amúgy hh kérdezed?:)

13/L

2012. márc. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek ! :DD am csak úgy eszembe jutott hogy a nők hogyan viszonyulnak az egyéb ízelt lábú vagy hüllők felé :))
2012. márc. 26. 21:04
 7/9 anonim ***** válasza:
én csak a madagaszkári nappaligekkóhoz vonzódok :)
2012. márc. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A kigyó a kedvenc állatom.de van egy leopárd gekkóm ami tünemény!
2012. ápr. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
imádom őket :D van egy királypitonom..iszonyújófej.nagyon bírom :D 17/L
2012. ápr. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!