Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ez baj? (ékszer teki)

Ez baj? (ékszer teki)

Figyelt kérdés
Ma vettem egyedül van 28 fokos a víz.Ngayon fél ha oda megyek egyből behúzódik normális ez?
2012. márc. 26. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Amint írtad ma vetted, ezért még idegen vagy számára. Foglalkozz vele, legyél körülötte többször. A miénk is félt miután megvettük.
2012. márc. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem baj,majd meg fog szokni:)

Adj neki valami ínyenc csemegét,arra odaúszik majd.

2012. márc. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem úszik oda annyira fél.Egyedül van kéne neki vmi társ?

?

2012. márc. 26. 19:27
 4/8 anonim ***** válasza:

NEMMMMM KELLLLL:D

Nyugi,majd rájön hogy nem eszed meg.Nyugodtan szedd ki játsz vele figyeld,ahogy mászkál...

Semmi baja nem lesz egyedül,de szerintem jó ha párban vannak,nagyon mókásan alszanak egymáson :D

2012. márc. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de jó köszi kivettem a kezembe raktam elkezdett maszkélni vissza raktam a kimászóra és bement és uszkál
2012. márc. 26. 19:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Mekkora akváriumban tartod?Én heti 1-2szer megcsináltam azt hogy engedtem a kádba neki való fokú vizet és beleengedtem fél órára úszkálni azt nagyon szerette,de persze csinálj neki oda valami kimászható helyet is:)
2012. márc. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na,megvagytok?:)
2012. márc. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy-két tipp: -Mikor megnő 28 fölötti vízbe semmi kép se tartsd.

-Mikor megnő egy héten csupán 1szer kell enni adni.

-Ha magadhoz közel tartod, megszokja az ember közelségét és megbátrodik.

-Vigyázz a vízmelegítő mellé ne rakj követ, amire ki tud mászni, mert eltörheti, mikor kicsit sújosabb lesz és megrázhatja az áram.

:)

2012. ápr. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!