Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mennyit kell átlagosan ennie...

Mennyit kell átlagosan ennie naponta egy 3-4 éves görögteknősnek?

Figyelt kérdés
Az enyém egy egész salátalevelet sem eszik meg naponta... szinte csak csipeget mindenből.. ez normális vagy sokkal többet kéne ennie? vigyem orvoshoz?
2012. márc. 29. 20:39
 1/6 lasius ***** válasza:

Szia

Igaz ami igaz többet kellene ennie. Bár ez is változó és lehetséges az is hogy csak a tél hatása. Ha nem teleltetted bezavarhatott....

De a legjobb ha elviszed dokihoz.

Addig is melegítsd és napközbe lámpázd ....

2012. márc. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nem volt teleltetve , még csak kb 2 hete van nállam de soha nem volt előtte görög teknősöm. azt mondták a régi helyén h sosem teleltették.

féltem :S

2012. márc. 30. 20:07
 3/6 lasius ***** válasza:

Ah új állat értem az más.

Lehetséges hogy szokatlan neki az új környezet.

Ha megteremted neki azt aim az előzőhelyén volt hő,fény... akkor gyorsan visszatér az étvágya ha viszont nem akkor irány a doki

2012. márc. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

a körülmény csak abban tér el, hogy más a hely, mmint h nálunk van.. mert terráriummal, lámpával, etetőtállal, itatóval, sőt még ugyan azzal a homokkal is hoztam el, mint az előző helyén volt :S


ha orvoshoz viszem, akkor vinnem kell a cites papírjait is? tudod h kb mennyibe fog kerülni a vizsgálat?

2012. márc. 30. 20:40
 5/6 lasius ***** válasza:

Általában nem szokták kérni a cites-t. Menyi lenne az más kérdés kb 1500-2500ft egy átlagos kivizsgálás nálunk..

DE lehet nincs is nagy baj az út is megviselte.. De amúgy az anyagcseréjük sem túl gyors lehet elég neki egyenlőre annyi .De a biztosat Csak egy szakállatorvos tud mondani...

2012. márc. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm, akkor elviszem a jövőhéten.
2012. márc. 31. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!