Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Egy ilyen terráriumba milyen...

Egy ilyen terráriumba milyen hüllőket (gyíkokat) tarthatnék? Ti mit tartanátok?

Figyelt kérdés

[link]

120x52x52 Fogalmam sincs... Valami ötleteket esetleg?

Én gondoltam hogy szakállas agámák lennének benne. 1hím 3 nőstény arányban de majd ez még kiderül...

Várom az ötleteket hogy szerintetek mi legyen .


2012. márc. 29. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Hímet és nőstényt nem szabad együtt tartani, még ilyen arányban sem. (Jah és ez a terkó max. 2 állatnak elég!) Egyébként a szaki jó választás, csak az alapszabályokat be kell tartani, hogy hosszú életű, egészséges állatod legyen. Tudok tanácsot adni, viszonylag jártas vagyok már a témában.

Írj, szívesen segítek!

2012. márc. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen ez pont szakállas agámának jó, mert alacsony és nagy az alapterülete.


Egyébként nekem az ékszergyík is tetszik, bár élőben még nem láttam, de ez kicsi, ennek kisebb terrárium is elég, csak ez a vizes helyet szereti, azt meg bonyolultabb megcsinálni: http://www.youtube.com/watch?v=ONQG49cVbE4

2012. márc. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Aha ez is szép...:D De ez meg az agáma 2 külön világ. meg a terrárium elrendezése is.
2012. márc. 30. 20:16
 4/6 A kérdező kommentje:
Én még ausztrál vizi agámára gondoltam esetleg...
2012. márc. 30. 20:17
 5/6 anonim ***** válasza:
a viziagámának magasság is kell, meg ennél 2x-3x nagyobb terkó, de a szakállas agáma az mehet.
2012. márc. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm.
2012. márc. 31. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!