Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen állatot ajánlotok...

Milyen állatot ajánlotok Sárgafülű ékszerteknős mellé?

Figyelt kérdés
Azt tervezem, hogy a két éves teknősömnek nem terráriumot, hanem akváriumot veszek. 100-150 literesre gondoltam, amit nem töltök fel teljesen, csinálok neki az akvárium felső ötödénél egy napozó részt ahol tud napozni és az alatta lévő nagy vízben meg jól érezné magát szerintem nagyon. Ezenkívül ha már akvárium és nagy is, arra gondoltam hogy jó lenne benne más állat is, és akkor szépen ki tudnám vízinövénnyel díszíteni meg kavicsokkal is. Jó lenne ha lenne benne hal vagy valami állat csak hát ragadozó a teknős és megenné. Ennek ellenére van esetleg valami amit tudtok ajánlani? Nagyobb méretű aranyhal vagy bármi más állat?? Köszönöm
2012. márc. 31. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom,a teknős halakkal táplálkozik.Kizárólag ugyanilyen fajta teknőst fogad el...
2012. márc. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én kb 2 éve vettem a fiam ékszerteknősének 4 db snecit, a horgászboltban. Abból egyet rögtön megevett, de 3 db, a mai napig vígan él mellette.Összehaverkodtak volna?
2012. márc. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
mekkorák most a halak?
2012. márc. 31. 16:44
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekünk a két teknős mellett guppik és csigák vannak.

Elvileg mi is azért vettük a kishalakat,hogy vadásszanak,de nem ették meg őket,így azok már szaporodnak is.

2012. márc. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyan akkorák, mint 2 évvel ezelőtt.
2012. ápr. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 AlanLoyd ***** válasza:
Hi, halakat tehetsz mellé, csak nagyobbak legyenek inkább 3-4 centisek, snecik vagy aranyhal, 1-et - 2-öt el fog csípni biztos, de jól ellesznek,mindet úgyem fogja megenni, főleg ha növényt is teszel be, lesz ott neki mit enni :)
2012. ápr. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
cakis hal! azt olvastam azzal megvan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SZÓVAL CSAK HALLAL!! DE JÓ SOKKAL! 8NIKKIKKIKIKI-VOLTAM) :D
2012. ápr. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
pl nálam 2 ancristus és guppyk is vannak
2013. máj. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!