Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mivel szoktathatom le erről a...

Mivel szoktathatom le erről a teknősömet?! Többi lent

Figyelt kérdés

a sárga fülű ékszerteknősöm egyfolytában a terrárium széléhez megy, mert ott látja a tükörképét és azt hiszi hogy ott egy másik teknős:/

hogy szoktassam le erről?


2012. ápr. 6. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
hát lehet olyan matricákat kapni amik nem tükröződnek és pl fatörzset ábrázolnak, ilyen "álháttérre" gondolok, de szerintem vegyél inkább egy másik tekit mellé
2012. ápr. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi maradok a matricánál új vagyok a teknőstartásban :)
2012. ápr. 6. 11:53
 3/6 nusz ***** válasza:
ő nem látja a tükörképét valószínűleg azért megy oda mert lát valamit amihez oda szeretne menni de az üveg miatt nem tud
2012. ápr. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát de nincs semmi a terrárium mellett.O_O
2012. ápr. 7. 07:55
 5/6 nusz ***** válasza:
hát akkor el akarna menni,csinálnak ilyet a teknősök nekem is néha meg vannak veszve és fel alá úszkálnak meg vergődnek aztán abbahagyják mikor milyen kedvük van :) van napozója? esetleg ahova el tud bújni? igaz hogy nekem 2 pézsmám van de neki vannak búvúik ha nincs bent nekik tiszta stresszesek de ha be tudnak néha bújni jól érzik magukat én úgy tudom az ékszerek meg szeretnek kimenni a száraz részre és ott napozni ...
2012. ápr. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen van neki ilyen 'eszkimóház' alakú az alá be is tud bújni:)) köszi!:)
2012. ápr. 7. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!