Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen gyakran kell takarítani...

Milyen gyakran kell takarítani a teknős terráriumát?

Figyelt kérdés

Mennyi vizet kell leszedni?

Milyen gyakran?

Kavicsot ki kell mosni?

A szűrőnek mennyit kell menni?


2012. ápr. 7. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:

A szűrő nálam megy egész nap,éjszakára kikapcsolom a lámpával együtt.A szűrőt hetente kimosom.

Minden nap etetésnél az akváriumból veszek ki egy kis vizet,és azt utána tiszta vízzel pótolom,meg ugye ezzel azt is pótolom,ami kipárolog.

Kb havonta egyszer van nagytakarítás, ilyenkor a kavicsot is kimosom és teljesen leengedem a vizet.

2012. ápr. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 csibexke ***** válasza:

szintén havonta van teljes nagytakaritás ecetes szivaccsal,de már 1 hét után csupa algás a kavics,mert besüt rá a nap.


vizcsere meg kéthetente. ritkábban kifözöm edénybe a gázon a kavicsokat mert ugy késöbb algásodik be.


a szürö nekem kapcsoló órán van. reggel 7 töl este 9 ig megy,utána kikapcsol hogy tudjak aludni,mert én engedek bele buborékot is igy jobban forog a viz :)

2012. ápr. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1vagyok.

A második írta,hogy egy hét után algás a kavics. Ennek megoldására én csigákat raktam bele,azóta tök szép tiszta marad.

2012. ápr. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 csibexke ***** válasza:

miféle csigákat teszel bele? dobj már egy privit ezügyben lécci :)

tekik nemeszik meg a csigát? :o

2012. ápr. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!