Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Miért dörzsöli a szemét a...

Miért dörzsöli a szemét a teknősöm ha belemegy a vízbe? Zavarja a klór?

Figyelt kérdés

amikor a teknősöm a napozóról belemegy a vízbe néha elkezdi dörzsölni a szemét. még nagyon pici, pár hetes lehet : /

szerintetek miért csinálja?


2012. ápr. 7. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:
milyen klórt raksz be te a vizükbe?? Nem szabad semmi vegyszernek lennie a teki vízébe,csoda hogy él!
2012. ápr. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ja nem klórt akartam írni de hülye vagyok :(( vízkövet akartam írni ://
2012. ápr. 7. 20:04
 3/9 anonim ***** válasza:

ez elég érdekes én nagyon picin vettem és nem csinált ilyet.

van víz szűrőd?

2012. ápr. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
vízszűrő nincs . az miért kell?
2012. ápr. 9. 07:22
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem sincs. szerintem ha látod hogy ki dőrzsöli vidd el dokihoz. de kamillás fürdő bisztos jót tenne neki :)
2012. ápr. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 csibexke ***** válasza:
mért ne lenne klor a vizben? gondolom csapból ereszti akkor normális hogy van benne mert azzal fertötlenitik... amúgy hagyd állni pár órát a vizet és néha kavargasd meg és a klór elmegy belöle :)
2012. ápr. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
helyesbítek..a víznek egy egész éjszakát kell állnia.Ha teszel bele antiklórt akkor elég néhány óra.Minek szűrő,kevesebbet kell takarítani,mert így minden héten különben elkezd rohadni a víz és nagyon büdös lesz.a vízkövet meg takarítsd le..Gondolom vízmelegítőd sincs..pedig az is kell és gondolom ez az egész egy 20 literes akváriumban van..hát..legközelebb ne fogj neki ilyen felelőtlenül..szegény teki.://
2012. ápr. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

miért ne lenne vízmelegítője? képzeld van , és boldogan él ;)

nem kell sajnálni jó világa van ! ;)

2012. ápr. 13. 18:34
 9/9 anonim ***** válasza:
teljesen igazad van! az első voltam :)
2012. ápr. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!