Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogy oldjátok meg hogy a...

Hogy oldjátok meg hogy a terráriumban a hőmérséklet ne mennyen semmiféleképpen 30fok fölé?

Figyelt kérdés
Ha olyan állatot szeretnék tartani aminél a hőmérséklet nem mehet feljebb 30foknál akkor ezt hogy oldjam meg? Valami hőkapcsoló vagy mit csináljak?
2012. ápr. 9. 21:10
 1/8 anonim válasza:
0%

1. lépés :olvassz meg 1 darab sajtot(3-4dkg)

2. lépés :párold meg a megolvasztott sajtot!

3. lépés :rakd be a megolvasztott sajtot a terráriumba 1 darab nájlon zacsiba és pont jó hőmérséklet lesz!:)

2012. ápr. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

első válaszoló nagyon humoros volt -.-"

Próbálj ki több más teljesítményű égét és mérd a hőfokot. jobb ha nem csak egy hőmérőt raksz be hanem többet más-más helyekre.

2012. ápr. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tegyél rá egy égőt és egy óra mulva mérd meg mennyi van bent. Pl legyen először egy 25Wattos. Ha az kevés, akkor legyen 50 Wattos. Nem fog följebb menni, mert nincs körbe hőszigetelve hungarocellel és kőgyapottal a terráriumod.
2012. ápr. 10. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Első: rossz helyen akarsz trollkodni nyomika...-.-"

köszöntem szépen majd akkor kitapasztalom...

2012. ápr. 10. 12:08
 5/8 anonim ***** válasza:
40w-os spot égő sztem nem viszi 30 fölé.
2012. ápr. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fölé tudja vinni :D Mivel a terrárium méretétől nagyban függ :)
2012. ápr. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
jaja igaz egy 20x20-asban tuti felgyullad minden...:D de alapból én valami 60x40esre gondoltam legalább, felső szellőpzőkkel..
2012. ápr. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Bocs terrárium mérete is fontos...:D

75hoszx35mélyx35magas Van bele egy sun glo égőm + egy repti glo 5.0-ás fénycső is... Szerintetek így felmehet a hőmérséklet magasabbra? (a napozóhelyet kivéve ott tudom hogy melegebb lesz.)

2012. ápr. 13. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!