Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Teknős tartók! Hol tartjátok...

Teknős tartók! Hol tartjátok a fagyasztott halat?

Figyelt kérdés

most olyat kap, mert sok mindenki azt mondja hogy az egészségesebb. Ez igaz? És ha igen akkor hol tartjátok a fagyasztottat? Ilyen pici tekinek mekkorára rákra vágjam a halat? És még egy : neki már vehetek élő kis halat? És ha igen azt hol tartsam? Ekkora a teki: [link]

[link]

[link]



2012. ápr. 11. 15:06
1 2
 1/11 anonim válasza:
A fagyasztott halat a fagyasztóban tartsd :)
2012. ápr. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

cukii!



(bocsi, nem tudok válaszolni a kérdésedre, de nagyon cuki a tekid! nekem görög teknősöm van, ő meg növényevő)


[link]

2012. ápr. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 csibexke ***** válasza:
60%

ez micsoda kérdés már?


a mirelit borsót az ágyadban tartod? :)


[link]

2012. ápr. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
élő halat megveszed és beteszed az akváriumba, fagyasztottat a fagyasztóba. tényleg egészdségesebb, ennek kell az egyedüli tápláléknak lenni..
2012. ápr. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
de ha nem akarom hogy minden élő halat egyszerre egyen meg?
2012. ápr. 12. 13:31
 6/11 anonim ***** válasza:

Igen, jobb neki a fagyasztott. Én egy műanyag dobozban tartom a fagyasztóban. Etetés előtt,egy kis meleg vízben kiolvasztok pár darabot,és mivel még kicsik a tekik, ilyen kb 2cm hosszú darabokra vágom, aztán majd ők széttépkedik maguknak.

Én vettem nekik élő halat is, amivel szépen eljátszottak, majd a halak megnőttek és elkezdtek szaporodni.

2012. ápr. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 AlanLoyd ***** válasza:
Egyszerű a dolog, megveszed a fagyasztott halat, majd mikor etetni akarsz, akkor kiveszel a tasakból amiben vannak, annyit amennyit kb megesznek. A többit fogod és visszarakod a fagyóba.
2012. ápr. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 csibexke ***** válasza:
6 os válaszoló: én is igy csinálom :) csak én tavi halakat etetek igy azokat fel kell darabolni elötte meg pikkelyezni :) de nem nagy meló :)
2012. ápr. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
de hogyha élőt veszek és nem akarom neki egyből odaadni?
2012. ápr. 13. 15:43
 10/11 A kérdező kommentje:
De én a KIS élő halakat élve akarom neki odaadni!!!!!!!!!!
2012. ápr. 14. 12:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!