Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogy vegyem rá a fatert, hogy...

Truthboy kérdése:

Hogy vegyem rá a fatert, hogy vehessek egy madárpókot?

Figyelt kérdés
Hogy kezdjek neki?

2012. ápr. 15. 13:57
 1/4 anonim válasza:
Apu, szeretnék egy madárpókot!
2012. ápr. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mondd el neki, hogy ha megfelelően van tartva és rendesen kialakított terráriumban él, akkor nem tud kiszabadulni, ergo nem kell félniük semmitől. De csak akkor vegyél pókot, ha fel vagy készülve a vele járó feladatokra, ugyanis néha takarítani kell, amit nagyon körültekintően kell végezni, nehogy megmarjon! A páromnak öt pókja van, gyönyörűek, de nagyon kell velük vigyázni. Én is tartanék, de túlságosan szeretném őket megfogdosni és velük nagyon körültekintően kell bánni, mert könnyen megmarhat, ezért én inkább nem veszek.

De ha már elszántad magad és apukád is engedni fogja, akkor javaslom a Chromatophelma Cyaneopubescenst, gyönyörű pók! Sok sikert!

30/N

2012. ápr. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez tényleg szép pók!! Amúgy beszélj neki sokat róla, aztán mikor megszokta hogy téged nagyon érdekelnek a pókok, akkor állj elő azzal hogy tök jó lenne pókot tartani. Erről is beszélj sokat neki. Aztán jöhet az hogy: Apa had tartsak egy pókot. Erről is sok duma. És akkor előbbutóbb megkapod hogy maradj már csönben.
2012. ápr. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszke a tanácsokat ! am vagy b.smithi,vagy b.vagans , vagy grammastolám lesz. teljesen felvagyok készülve szerintem !
2012. ápr. 15. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!