Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Tényleg meghal a teknős ha a...

Tényleg meghal a teknős ha a páncéljára fordítjuk?

Figyelt kérdés

nyugi nem vagyok állatkínzó csak érdekel hogy igaz-e.

amúgy ha igaz akkor miért hal meg?


2012. ápr. 15. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Igaz,mert a legtöbb teknős nem tud visszafordulni a hasára. Természetben egy hátára fordult teknős azonnal könnyű préda más állatok számára.
2012. ápr. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem :)
2012. ápr. 15. 17:00
 3/5 anonim válasza:
ez egy baromság, már 10 éve vannak teknőseim és mikor kirakom őket a szobába fél napra ott sem fordítja vissza senki őket, ha ne adj Isten átfordulnának :-)szóval nem , nem halnak meg ;)
2012. ápr. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ma 10:17

Akkor nézzél természet filmeket..Lehet,hogy a kertedben nem halnak meg,de kint a természetben a saját élőhelyükön ha hátukra fordulnak könnyű prédák.Sok állatnak a kedvenc eledele a teknős,aki a hátára fordulva a legvédtelenebb.

2012. ápr. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értelek titeket csak nekem is van teknősöm és mondom ha véletlenül a hátára fordul nehogy meghaljon nekem :)
2012. ápr. 18. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!