Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hany cm kell legyen a kameleon...

Hany cm kell legyen a kameleon terrariuma 1:amikor kicsi,2:amikor nagy?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 20. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Meg tudom neked válaszolni,ha megmondod milyen fajta kaméleont szeretnél tartani?
2012. ápr. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

Ezek szerint:)

2012. ápr. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálam a kicsi egy 50 literes akváriumba volt kb fél éves koráig. Kimászni nem tudott, mert úgy raktam az ágakat, hogy ne érje el a tetejét. Aztán mikor megnőtt már mászott is kifele, de akkor már vettem egy kb akkora terráriumot, hogy 90x60alapterület és 60cm magas.

Aztán később abba inkább gekkót raktam egy kicsi viziagámával, és a kaméleonnak meg építettem egy vitrines szekrényt ami 150cm magas volt, mert láttam hogy mindig felfelé igyekszik, és itt is mindig legfelül csüngött az ágon. Mondjuk a függönyre is felmászott egyszer 4 méter magasra, a karnison kapaszkodott. Ott is jól érezte magát amíg le nem szedtem onnan :D

2012. ápr. 21. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

bocs ezt elírtam:

90x35cm alapterület és 60cm magas a terrárium, ebbe elfér igazából, csak én később azért csináltam neki nagyobb helyet, hogy örüljön.

2012. ápr. 21. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem most 60*60*120 ban van :)
2012. ápr. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!