Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ha ma voltam egy díszállat...

Ha ma voltam egy díszállat kereskedésben és érdeklődtem a teknősök iránt, erre az eladó mondta, hogy van, aztán kiemelt egy döglött teknőst az akváriumból, hogy "hupsz mégsincs", akkor ott vegyek teknőst?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 20. 19:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nee..szerintem. Nem vigyáznak eléggé az állataikra. :S
2012. ápr. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
semmiképp
2012. ápr. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Valami jó tipp, hogy merre lehet megbízható állatot venni jó áron???
2012. ápr. 20. 19:57
 4/13 anonim ***** válasza:
Én inkább bejelenteném, max akkor vennék ott állatot hogy ne szenvedjenek tovább.
2012. ápr. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A lényeg hogy ott ne vegyél. Egyébként ha leírnád hogy merre felé laksz talán tudok mondani egy jó helyet. Egyébként fővárosban elég sok állatkereskedés van, még a plázákban is érdemes megpróbálni venni nekem 6 éve van egy ékszerteknősöm a westend es állatkereskedőtől plusz a tesómnak meg szintén onnan van tengerimalaca is.
2012. ápr. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

köszönöm lehet megnézem a westendben akkor.

különben az Örs vezér tere felé lakom

2012. ápr. 20. 20:02
 7/13 anonim ***** válasza:

Tudom ajánlani pl a Lurdí házat

Tudom,kissé messze van,de nekem tetszik,ahogy ott tartják az állatokat :)

2012. ápr. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ez az Árkádban volt? Hallottam róla rosszakat, de még nem jártam ott.


Én itt a nyugati pu környékén szoktam járkálni,

itt ilyen boltok vannak:


- Vadon díszállat (Podmaniczky utcában a 72-es trolimegállónál).


- Altantisz díszállat (VI. Eötvös u. 28.).


- Kutsera díszállat (a Westendben, de ezt nem tudom most melyik emelet, mert mindig költöznek a westenden belül ide-oda).


Szerintem hívd fel mindegyiket telefonon, hogy melyiknél van teknős, milyen fajta és mennyiért, mert gondolom fölöslegesen nem akarsz 3/4 órát metrózni.

2012. ápr. 21. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 AlanLoyd ***** válasza:
Hi, én a Bocskai úton a Kosztolányihoz közel vettem a tekiket. Ez egy kis állatkereskedés, nagyon jól tartják a tekiket, és már eleve egészségeseket adnak csak el. Amelyik beteg, azt ők külön gyógyítják, hogy a többi el ne kapjon valamit... Az eladó nagyon készséges, és segítőkész. Bátran ajánlom...
2012. ápr. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Tényleg, erről még eszembe jutott a kisteki állatkereskedés. Ne a dohány utcában keresd, mert ott nem fogod megtalálni. Ez a Deák tér és az Astoria között, van azon a széles úton, a zsinagógával szemben, és van neki egy kiálló táblája a bolt fölött a falon. A táblán egy nagy teknős figura van.


[link]

2012. ápr. 22. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!