Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A gőték esznek bogarakat?

A gőték esznek bogarakat?

Figyelt kérdés
Mármint mondjuk szúnyog, légy vagy bármi, ami még él? Vagy csak vízibolhákat és tubifexet?

2012. ápr. 22. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát pl ha bent van az akváriumban egy kis adag szúnyoglárva sokáig, akkor abból pár nap mulva kikelnek a kis szúnyogok és ott zümmögnek. Elvileg képes lenne azt is elkapni, de nem teszi, mert lusta. Főleg ha nem éhes.
2012. ápr. 23. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) most vettem neki szárított vízibolhát, de sajnos nem hajlandó megenni, de az ebihalakat simán bekapta. Lehet azért, mert nem mozog a víz felszínén a kaja és nem tartja kihívásnak? a tubival meg az a bajom, hogy rettentően büdös és 3 napig bírja ki, ráadásul drágább mint a vízibolha..
2012. ápr. 24. 19:08
 3/4 Virry ***** válasza:

Megpróbálhatnád egy szemöldökcsipesszel elényújtani, hátha elfogadja. Az enyémek is elfogadták azonnal, pedig csak pár napja vannak nálam. De egyébként az se baj ha nem eszik, mert 2-3hétig is bírja élelem nélkül.


Remélem segitettem.

2012. máj. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm Virry, segítettél :) Ám eleinte legyet adtam neki, annak nagyon örült, most már elfogadja a szárított vízibolhát is.. vagy azért, mert beletörődött, hogy nem olyan friss, vagy azért, mert biztosan finom :)
2012. máj. 7. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!