Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mi történhetett a leguánommal?

Mi történhetett a leguánommal?

Figyelt kérdés
December végén vettem, az az egyetlen egy volt a kereskedésben, és szörnyű állapotban volt. Külső sérülések, toroklebenyéből is le volt harapva, szájánál volt egy seb, köröm hiányzások, harapásnyomok, lábujj törés, ilyenek. És most április végén meghalt. Izzólámpa, napfénylámpa volt neki. Illetve rendesen táplálkozott, de csak zöldséget. A sérüléseibe halhatott bele, vagy lehet ennek más oka?:(

2012. ápr. 23. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószinű. De mért vetted meg ha láttad, hogy mennyi baja van? Meg értem, hogy megsajnáltad meg minden, de én nem bírnék egy állatot megvenni ha ugyis tudom(főleg úgy hogy gondolom nem is volt annyira olcsó...), hogy bele fog halni ilyen sérülésekbe. Csak megszeretném és szar lenne ha nálam halna meg...
2012. ápr. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vidéken lakom, és féltem h egy hosszú utat nehezen bírt volna ki, így megvettem őt, reménykedve abban, javul a helyzete.:/
2012. ápr. 24. 14:37
 3/3 anonim ***** válasza:
2órát simán ki kell kibirnia szerintem.... Nekem a gekkók reggel 6tól este 5ig egy kis dobozba voltak, úgy hoztam haza őket...
2012. ápr. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!