Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mi a velemenyetek a hullokrol,...

Mi a velemenyetek a hullokrol, minden valaszt szivesen! ?

Figyelt kérdés

most a hullokre meg az amphibiakra gondolok! mert en imadom oket soxor az eletemet is kockasztattam egy-egy teknosert,sikloert,bekaert vagy gyikocskaert pl.verekedtem,

veszekedtem baratokkal,osztalytarsakkal. nem ertem mi ez a

nagy szenvedely?! kb. ugy 4 eves korom ota vagyok oda ertuk

most (12 evesen) ott vagyok hogy sajat gabonasiklom van

illetve herpetologusokkal veszem fel a kapcsolatot de ezt

meg sorolhatnam eloszor velemenyeket akarok olvasni.



2012. ápr. 23. 20:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%

Ajánlom ezt a könyvet.Én is mindent innen tanultam és te is sok mindent megtudhatsz belő.Érdekes és hasznos olvasmány lehet számodra.

[link]

2012. ápr. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
megis miert? amiert erdelyben nincs ekezet b@zmeg? bunko!
2012. ápr. 23. 20:08
 3/15 A kérdező kommentje:
az itteni billentyuzeten nehez beallitani az ekezetet!! hulye nigger!!
2012. ápr. 23. 20:09
 4/15 anonim ***** válasza:
87%

Már hogyne lehetne, max nem értesz hozzá.


A hüllők hidegek, én ennyit tudok.

2012. ápr. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is vannak gőtéim (jó, tudom, ők kétéltűek), meg volt egy zöld anoliszom is. Eléggé kedvelem őket, de nem jobban, mint a többi állatot. A kedvenceim amúgy a lovak meg a többi patás állat, és a házityúk. (Amúgy tyúkjaim is vannak, meg lovam. =D)


De szeretnék egy zöld leguánt is, csak nincs rá pénzem sajnos.


Egyébként, ha a békákat/gőtéket is szereted, akkor akár ilyen tavaszi (vagy őszi) béka/gőte mentésre is lehet jelentkezni, általában a WWF szervezi őket országosan, a MME pedig Magyarországon. (Ha nem tévedek.) Annyi, hogy meg kell fogni a kis állatokat az út egyik felén, és átvinni a másikra, hogy ne üssék el őket az autók.

2012. ápr. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Halleluja! egy normalis ember, ilyen bekamentesbol sajnos

en kimaradok mert itt erdelyben nem szerveznek ilyet mert a

romanok le se szarjak ezeket a csodalatos teremtmenyeket,

es az elozokhoz:ha beallitom az ekezetet akkor semmilyen

pont,vesszo ilyesmiket nem tudok rakni meg az y helyett z

a z helyett pedig y van :P

2012. ápr. 23. 20:22
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
Kb. annyi kapcsolatom van velük, mint a többi más állatfajjal, ami nem kutya, macska vagy ló. Reménykedem, hogy a kutyám nem eszi meg a gyíkot vagy ilyesmi:) Nem vonzanak, de nem is taszítanak. Amúgy az egyik válaszolónak üzenném, hogy a béka nem hüllő, hanem kétéltű.
2012. ápr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
meg egy ertelmes ember :) nem mint az elso 2
2012. ápr. 23. 20:35
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát, Magyarországon pedig elég sok településen szerveznek ilyen béka meg gyíkmentést, kár, hogy ott nem foglalkoznak velük. =(


Na, ezen a fórumon mindenkit hülyének néznek?


Kedves hetedik kommentet produkáló!


Mivel sikeresen elvégeztem a nyolc általánost (és a gimit is), ezért tisztában vagyok vele, hogy a békák (jelen esetben a békafajokra gondolok) a farkatlan kétéltűek rendjébe tartoznak. Ön azonban minden bizonnyal (talán igyekezete vagy felületes olvasata révén) figyelmen kívül hagyta az általam írt szöveg békákra (és gőtékre) vonatkozó részében ("...ha a békákat/gőtéket is szereted...") szereplő "is" szócskát, melyet azért vetettem papírra (illetve, képernyőre), mivel tudatában vagyok a ténynek, hogy a békák nem hüllők. Remélem, válaszom kielégítő volt, s ezek után nem gondolja azt, hogy a tyúkot patás állatnak hiszem. =)

2012. ápr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, ezt tényleg benéztem, de a kommented szórakoztató volt:)
2012. ápr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!