Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A kígyók megeszik azt a...

A kígyók megeszik azt a szárított halat, amit az állatkereskedésekben lehet kapni?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 24. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért ennék meg?! Soha nem hallottam még olyat hogy a kígyó halat eszik. Pláne nem szárítottat.


Persze attól hogy én nem tudok róla, lehet hogy esznek, de a mi 2 királypitonunk patkányokat egereket esznek. (Esetleg csirkemellel lehet őket kínálni, de hallal? :-/)


Milyen kígyóra gondolsz pontosan?

2012. ápr. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gabonasiklóm van és kb.20 centis.Napos egeret próbáltam neki adni,de a közelébe sem mer menni.Azért kérdeztem a szárított halat,mert a siklók általában halat esznek és nem tudom,hogy szárítva megenné-e.
2012. ápr. 24. 17:02
 3/6 A kérdező kommentje:
Vagy mit tudnék adni neki amit megenne?
2012. ápr. 24. 17:56
 4/6 anonim ***** válasza:

csak a víz közelében élő siklók esznek halat. A gabonasikló általában rágcsálókkal táplálkozik.

A 20 cm, még fiatal állat, kevesebb táplálékra van szüksége, ezért ritkábban esznek. Kínálj neki naponta enni, ha éhes lesz el fogja fogadni.

Esetleg, ha nagyon parázol emiatt próbálhatsz kis madarat kínálni neki, de azt ilyen méretben jóval nehezebb beszerezni, ráadásul az egereket könnyebben is elfogadják.

2012. ápr. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért volt furcsa,hogy nem eszi meg a halat,mert akiktől hoztuk,azok is hallal meg egerekkel etették.
2012. ápr. 25. 18:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Hallal csak azért etetnek, mert kisebb a tápanyagtartalma, mint az egérnek (egészségesebb étel, nem hízik el olyan gyorsan tőle). De csak akkor, ha már az egeret megszokta. Nem fogja rávetni magát a szárított halra, ne is várd, majd ha nagyon rákap az egérre, néha ki lehet váltani hallal, tényleg csak a diéta miatt.
2012. ápr. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!