Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Kiszeretném rakni nyáron a...

Kiszeretném rakni nyáron a teraszunkra a szakállas agámámat csak nem tudom miben és hogy mikor?

Figyelt kérdés
Tudnátok ajánlani valamit amibe ki tehetem meg, hogy kb. hány órakor tehetem ki?
2012. máj. 1. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudom ajánlani, hogy felejsd el a rossz ötleted. Ahhoz, hogy egy hüllő jól érezze magát kell egy melegedő, egy hűvös hely, búvóhely, meghogy ne legyen huzat. Ebből mi van meg egy átlagos teraszon? Semmi, mert vagy árnyékolt az egész, vagy oda süt a nap, vagy huzatos stb. A teraszt embernek tervezték, nem hüllőnek, mindemellett semmi értelme nincs, napoztatni bent is lehet.
2012. máj. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
csak ki akartuk rakni hogy legyen egy kicsit a friss levegőn...
2012. máj. 1. 13:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Nap közben ki lehet vinni sétálni, csak akkor figyelni kell rá. Bár pont a minap mondták a hüllőboltban, hogy ők egy feltűnő színű cipőfűzőt kötnek az állatra úgy, hogy az ne zavarja, és akkor megtalálják. De ezt inkább csak akkor, ha nem tud megszökni olyan helyre, ahol baja eshet.
2012. máj. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ok
2012. máj. 12. 10:57
 5/5 botond088 ***** válasza:
Ez nem igaz! Nekem is ajánlották, hogy nyáronként pl. egy ketrecben vigyem ki, nem is a friss levegő miatt, hanem a napsugarak miatt, mivel azt semmilyen izzó nem tudja utánozni! Úgyhogy vidd csak ki nyugodtan, akár egy madárkalitkában akár egy aquváriumban. {kb.déltől kettőig!}
2013. ápr. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!