Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mi lehet a gyíkjaimmal?

Mi lehet a gyíkjaimmal?

Figyelt kérdés
Találtunk két mezei gyíkot berendeztem nekik egy kis helyet fogtam nekik hangyát most éjszakára behoztam őket, eddig nem is figyeltem milyenek este full le vannak fagyva nem mozognak meg semmi most meghaltak vagy ezek csak így alszanak, ha megyünk majd ki a városból elakarjuk engedni őket természetes környezetbe, feltéve ha most nem haltak meg...:S mindenük megvan tér kaja kő nedvesség meleg nem értem mi lehet velük..:S
2012. máj. 2. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha hideg van, vagy alszanak, általában nem mozognak. Ne piszkáld őket. A hangya meg nem épp a kedvenc táplálékuk, tücsköt esznek, azzal kellett volna próbálkoznod.

Ha reggel még mozognak, akkor élnek. Reggel szedj nekik tücsköt, vagy minél hamarabb engedd el mindkettőt, picik, éhesek, nem sokáig bírják.

2012. máj. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Reggel feltétlenül tedd ki őket napozni már hat óra tájban ,hogy újra feltöltödjenek.
2012. máj. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2012. máj. 2. 22:47
 4/6 A kérdező kommentje:
Szedek nekik tücsköt, de a hangyát egyáltalán nem eszik meg? Mi jó nekik még tücskön kívül?
2012. máj. 2. 22:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Bármi rovar, ami nagyobb és kevésbé csípős-keserű, mint a hangya. Tücsök, szöcske, légy, repkedő vackok, földi rovarok (mondjuk azért a csótánnyal óvatosan). Túl sok még nem aktív, nehéz lesz. Ezért javasoltam, hogy ha lehet, minél hamarabb, az első napsugarakkal már rakd ki őket, ha van kaja, találnak.
2012. máj. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A virgonc giliszta a kedvencuk, meg a lisztkukatz
2012. máj. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!