Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogyan kezeljem le a gőtém...

Virry kérdése:

Hogyan kezeljem le a gőtém sérülését?

Figyelt kérdés
Bár tapaszalt gőtés vagyok, ez az egyetlen dolog amit nem tudok. Most van egy sérült gőtém akinek leharapták a hátsó lábát a többiek, és betadine-al lekezeltem neki, de szerintetek lehetne-e embernek való krémet a lábára kenni? Mellesleg ezt használjuk a kutyáknál is.

2012. máj. 5. 20:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és azt tudom hogy fertőtleníteni kell, ez megvolt, de így nem fog elfertőződni, ugye? Nagyon izgulok miata mert még nem volt a 4év alatt sérülés....
2012. máj. 6. 09:15
 2/5 FTD válasza:
Szerintem először vidd el állatorvoshoz, és ha mást nem, de legalább kérd ki a véleményét. Az ilyen dolgokat jobb a azokra bízni akiknek ez a szakmájuk.
2012. máj. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A közelünkben lévő állátorvos nem ért hozzá, de azt mondta hogy figyeljünk rá, de ő először látott ilyet életében. :(
2012. máj. 8. 19:23
 4/5 anonim ***** válasza:
ilyenkor a sós fürdő néha működik. (legalábis az axolotlnál, ami szintén gőte ha esetleg nem ismerdnéd ) a wikin kapsz többet is
2012. máj. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, meg fogom próbálni egy kis dózissal.
2012. máj. 10. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!