Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A leopárd gekkók ha telelnek...

A leopárd gekkók ha telelnek egyáltalán nem kajálnak? Enyémek már kb.2 hete nem ettek, minden nap megkínálom őket de nem kell nekik. Vitamint azért kapnak minden nap.

Figyelt kérdés
Az a gáz, hogy nem szándékosan teleltetem őket a lámpa is ég és a melegítő is megy. Csak maguktól úgy döntöttek h nem esznek...nem betegek meg semmi.

2012. máj. 7. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Vitamint hogy adod be nekik kaja nélkül?

És milyen kaját kínálsz nekik?

2012. máj. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Orvosi fecskendővel cseppentek a szájukra, ők meg lenyalják. Tücsköt, lisztkukacot és legyet szoktam adni nekik, eddig még nem volt velük semmi porobléma.
2012. máj. 7. 18:50
 3/7 anonim válasza:

Próbálj túlérett gyümölcsöt. azt is megeszik. (csak ne banán legyen!)

Ugye a tücsköket élve adod nekik ?

2012. máj. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Persze, élve adom nekik. Amióta kiírtam nem is ettek. Víz, vitamin,világítás és meleg is van nekik. Vedlenek, isznak...megkérdeztem a kereskedésben ahol vettem őket, azt mondták hogy nem probléma ha nem esznek 1-2 hónapig...bár engem kissé aggaszt, hogy se tücsök, se lisztkukac, se bogár nem kell nekik..legyet is fogtam azt se kérték.
2012. máj. 15. 14:55
 5/7 anonim válasza:

gyümölcs?

ha azt se. akkor várj. sokat bírnak étel nélkül a kifejlettek.

2012. máj. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
gyümölcsöt majd megpróbálom, köszi :) Igen az egyik kb fél éves, a másik 3/4. Minden nap kaptak enni, és ettek is kb. 10-15 lisztkukacot vagy 7-8 tücsköt, szóval jól voltak tartva. Köszönöm a választ :)
2012. máj. 17. 16:48
 7/7 anonim válasza:

Nagyon szívesen :)

Lett valami változás ? :)

2012. máj. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!