Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mit lehet adni az ékszerteknős...

Lonely girl11 kérdése:

Mit lehet adni az ékszerteknősnek békatápon és szárított halon kívül?

Figyelt kérdés
Az almát csak az egyik szereti a másik kettő nem

2012. máj. 11. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
nem hiszem,hogy a teknősnek békatápot kellene ennie..:OO WTF?xdd A teknős és a béka két külön élőlény..az egyik kétéltű..a másik hüllő.A teknősbéka elnevezés teljesen valóságalaptalan primitív és értelmetlen,de remélem így értetted azt,hogy béka tápot eszik.A szárított hal nem túl jó neki..Élő vagy fagyasztott kell.Szárítottat csak hetente egyszer kiegészítésképpen kapjon.
2012. máj. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fő tápláléka a HAL élve vagy fagyasztva (szárított sz*rt nem ér).

Halak közül Sneci, Keszeg, Ponty, Kárász. Én ezeket próbáltam ki, bár igaz az enyém a snecit imádja a legjobban, és a kárászt és pontyot csak kibelezve, lepikkelyezve eszi meg.


Ezen kívül adható neki paprika(nem csípős), paradicsom, alma, körtem, cseresznye(kevés), sárgarépa levél(enyéim imádják), kiwi, uborka, saláta(BIO!!).

De egyébként az alábbi oldalon ha lejjebb görgetsz látod, hogy mit lehet adni neki:


[link]

2012. máj. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Állati táplálék: hal (fagyasztott, élő) , rák, csiga, kagyló ( mindet lehet állatkereskedésben kapni fagyasztva!), foghatsz neki tücsköt, szöcskét, legyet is, molylepkét, gilisztát.:)

Növényi: a legtöbb zöldséget és gyümölcsöt, de kerüld a K betűseket:) amúgy a legtöbb teknős szereti a dinnyét, paradicsomot, salátát, stb...:)

2012. máj. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösi mindenkinek!!!!!!!!!
2012. máj. 19. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!