Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A teknőseim megeszik a vízinöv...

A teknőseim megeszik a vízinövényeket. Mivel oldjam meg, hogy megmaradjanak?

Figyelt kérdés
2 nagy vörösfülűm van kinn a kerti tóba. Volt szép úszó növényünk, de azt szét csócsálták. Most kivettem, hogy szaporodjon és majd vissza rakok párat, ha már több lesz. De most raktunk bele tavi rózsát és már az nap láttam, hogy a letépett levelei úszkálnak a vízen. Ma kivettem és tövig levan rágva. Mivel lehetne ezt megoldani? Ti mit csináltatok ilyenkor? Bele kéne törődnöm?
2012. máj. 15. 23:48
 1/6 claidheamohmor ***** válasza:
Adj nekik salátát. Nem vicc, szakkönyvekben is benne van.
2012. máj. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és azt fogják rágni a virágok helyett?
2012. máj. 16. 10:44
 3/6 anonim ***** válasza:
A saláta nem a legjobb, mert elvonja a szervezetből a kalciumot. Inkább akkor répát adj nekik, de abból se sokat.
2012. máj. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 AlanLoyd ***** válasza:
Hi,szerintem bármit is teszel be nekik, szét fogják rágni... Ők ilyenek, mindent megesznek, ami ehető :)
2012. máj. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Almát szoktam nekik adni, azt szokták rágcsálni. Kár, pedig szép lenne egy kis tavirózsával.
2012. máj. 16. 19:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerezz nekik békalencsét!Nagy mennyiséget!Pl. a Tiszából,vagy olyan helyről,ahol nem szennyezett a víz!Imádják a békalencsét!Akárhonnan van,mosd át!!! :)
2012. szept. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!