Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Vettem egy zöld leguánt és...

Vettem egy zöld leguánt és azt mondták és több helyen is olvastam hogy fenyő faháncs jó alomnak de a leguánom fojton meg akarja enni a háncsot szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

2012. máj. 22. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
cseréld ki földre, szüksége van rá, hogy földet nyalogasson... vegyszermentes virágföld, vagy kerti föld ideális...
2012. máj. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én se használok már faháncsot, de nekem gekkóm van, ő ugyan nem ette meg, csak één azért utáltam a faháncsot, mert a tücskök elbújtak benne, megdöglöttek alatta és ott bűzlöttek, úgy, hogy közben nem láttam hol a döglött tücsök.


A virágföld neki is jobb, sőt én lucernamagot is ültettem bele. Vettem bioboltban magot, beleszórtam és jól meglocsoltam, másnapra ki is csírázott. Elvileg az egy tápláló kaja, sok vitamin van benne, vega emberek eszik a csíráját, de én csak a terráriumba vettem dísznek. Lehet, hogy a leguán is megenné.

2012. máj. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nekem a tücsökkel nincs bajom :D
2012. máj. 24. 14:17
 4/5 anonim válasza:
de a zöld leguán növényevő és a magas fehérjetartalmuk miatt nem szabad állattal etetni... Idővel bekrepál valamilyeik szerve a sok fehérje miatt, aztán lassan meghal szegényke ha gyakran kap husit
2012. szept. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
azért nincs bajom a tücsökkel mert nem adok neki...
2012. szept. 12. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!