Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogyan lehet meg különböztetni...

Hogyan lehet meg különböztetni az erdei siklók nemét? És kell be rakni nekik vizet az akváriumba?

Figyelt kérdés

2012. máj. 23. 18:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem.Engedd el őket mert védett állatok.
2012. máj. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Te barom , engedd el őket , megfognak halni ,Meg amugy te mi a halállal etetnéd? (meg amugy viz az mindig kell legyen nekik)de engedd el őket , honnan vannnak?
2012. máj. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kétlem hogy fenntudnád tartani nekik az optimális meleget , kaját , mozgás teret , te állatkinzó .
2012. máj. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Vegyél magadnak inkább egy gabonasiklót . minthogy védett

magyar hüllőket kínzol halálra.

2012. máj. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek az eddig elhangzott véleményekkel, ha nagyon szeretnél egy siklót inkább vegyél. Amúgy a kérdéseidre a válsz az hogy minden siklónak kell berakni egy akkora vizestálat amekkorába belefér, meg tud benne fürödni. Azt hogy milyen a neme csak szakember tudja megállapítani úgy hogy az állatnak ne essen komoly baja. Terráriumban tartott siklóknál teljesen mindegy, hogy fiu vagy lány hacsak nem akarod szaporítani.
2012. máj. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
De a siklók már biztos meghaltak , mert a kérdező nem válaszol. szegény párák , meghaltak egy köcsög miatt.
2012. máj. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Csak 1db-volt és elengedtem.
2012. máj. 29. 15:49
 8/10 anonim válasza:

ha szeretnél tartani siklót, a gabonasiklót abszolút tudom ajánlani (mint már előttem is említették).

nekem már vagy tíz éve van és semmi extra gondoskodást nem igényel. és igen, vizet azért kell neki adni...

2012. máj. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ma megyek érte:D
2012. máj. 30. 06:46
 10/10 anonim ***** válasza:
Jól tetted hogy elengedted őket.
2012. máj. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!