Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ez sikerülhet szerintetek, ti...

Ez sikerülhet szerintetek, ti csináltatok már ilyet?

Figyelt kérdés
Szedtem egy tóból 2 ebihalat és beraktam őket dunsztos üvegbe . Hamarosan átrakom őket egy nagyobb helyre . Szeretném ha kifejlődnének és fel szeretném őket nevelni . Mit adjak nekik enni ? Milyen hőmérséklet kell nekik ? Mire kell még figyelni ?

2012. máj. 25. 18:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

AFFF. hidd el ez nagyon nehéz . inkább kint egy kis kerti tóban probáld meg , benti környeyetben elég nehéz tartani

én a gangon egy akváriumban tartottam őket és sikerult , de amikor bent probaltam nem, akármit is csináltam.

2012. máj. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lehet azért, mert algát esznek és ha kirakod a napra ott termelődik az alga a vízben. Bent meg nincs elég fényed hozzá.
2012. máj. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Akkor kiviszem őket . Mekkora hely kell nekik ? Mit adjak nekik enni ? Ha hideg van kint , akkor behozzam őket ? Nem szeretném ha bajuk esne :( Amíg nem algásodik a víz , mit adjak nekik ?
2012. máj. 26. 09:53
 4/12 anonim ***** válasza:
kint nem lesz bajuk hisz a szabadban sem faznak meg. de ez fajtol is fugg , ird le hogy milyen tobol fogtad oket es hogy mekkorak az ebihalak .
2012. máj. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Énis tartok ebihalakat kint, megmentettem őket a szivattyútól. Most egy kagyló alakú kismendencében tartom őket. Kiteszed a napra, ott bealgásodik, és azt eszik:) de rakhatsz a helyükre köveket, ágakat, hogy legyen valami búvóhelyük:) és úgy hallottam, hogy ha már kinőnek a lábai akkor már élő táplálék is kell neki, pl. szúnyoglárva. ha szeretnéd hogy legyen a vizükbe szúnyog, akkor tegyél bele valami növényt, vagy gyümölcsöt és elvileg akkor belepetézik:)
2012. máj. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm én a Csónakázó-tóban találtam őket . Ma még elmentem és kb. 10 db-ot elhoztam , mert ott írtják :( kb. 3 cm-esek . Mennyi idő alatt algásodik a víz ? Mert nem szeretném ha addig éhen halnának :( Annyira megszerettem őket . Már nevük is van :D
2012. máj. 26. 19:38
 7/12 anonim ***** válasza:
Vegyél algatablettát, kis papír zacskóban árulják díszhal boltban, amit ilyen algaevő halaknak adnak, azt törd porrá és szórd be, hátha megeszik.
2012. máj. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hogy ,hogy írtják? Ezért fel lehet hívni a rendőséget hisz ezek védett állatok ! 2000-5000 ft / db ( mert ennyi az eszmei értéke.
2012. máj. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ha napra teszed a vizüket akkkor elég pár nap, szerintem addig tegyél bele olyan dolgokat amitől természetesebbnek tűnik majd a vizük. pl. levelek, ágak, kövek. ezekre is rászoktak tapadni valami kaját mindig találnak a vízben szerintem ha ezeket beleteszed:) és ne aggódj amiatt h éhenhalnak mert elég strapabíró állatok pár napot simán kibírnak kaja nélkül:)
2012. máj. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Pedig sajnos ez van :( megint hoztam párat és egy felfújható medencében vannak :) köszönöm a válaszokat . Ti csináltatok már ilyet ? :-)
2012. máj. 27. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!