Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Baranya, vagy Somogy megyében,...

Baranya, vagy Somogy megyében, láttatok-e szárazföldi teknőst? Illetve vmilyen más hüllőt ami M. O. nincs hivatalosan.

Figyelt kérdés
vagy esetleg valaki látott-e már valami azonositatlan hüllőt M.o. vagy ami itt nem él .

2012. máj. 27. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
nekünk volt régebben szárazföldi teknős kis patakba élt.Múltkor a Mecsekben egy Jetit kerüld el azt a helyet:D
2012. máj. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Haha l: amugy vadon élőre gondoltam , + marhaságot beszélsz

mert a szárazföldi teki nem él patakban , biztos ékszerteknosrol vagy mocsarirol beszélsz :) várok minél

INTELLIGENSEBB válaszokat .

2012. máj. 27. 16:45
 3/7 A kérdező kommentje:

Én pl. egyszer láttam egy érdekes , siklót ami olyan (Százhalombattán vagy Érden ha jol emlekszem egy nagyobb

folyoban )volt mint egy rézsikló és egy kockás sikló keveréke , kb 30 cm-s volt , úszott , nem mertem megfogni mert kissé viperára elmekeztetett .

2012. máj. 27. 16:52
 4/7 A kérdező kommentje:

mielőtt valaki ir nézze meg hogy nhttp:


//hu.wikipedia.org/wiki/Magyarorsz%C3%A1g_h%C3%BCll%C5%91fajainak_list%C3%A1jaem-e ezek közül látta valamelyiket

2012. máj. 27. 17:01
 5/7 A kérdező kommentje:

* mielött valaki irna nézze meg hogy nem-e ezek közül látta valamelyiket :


[link]

2012. máj. 27. 17:04
 6/7 A kérdező kommentje:
csak mert ezek nem erdekelnek
2012. máj. 27. 20:18
 7/7 A kérdező kommentje:
vagy ha esetleg vmi mutaciot,illetve valamilyen szinvaltozatot a fentiek kozul ha tapasztaltok az is erdekelne .
2012. máj. 27. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!