Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Két egyéves teknős mellé két...

Két egyéves teknős mellé két 15 éves teknős?

Figyelt kérdés

Van két egy éves kis ékszerteknősünk, és egyik ismerősünk megkeresett, hogy 15 éves ékszerteknőseinek gazdit keres. Ad hozzá akváriumot is, és az lenne a kérdés, szerintetek merjük-e betenni melléjük az 1 éves tekiket? A 15 évesek közül egyik fiú, másik lány...a mieinket nem tudjuk, de szerintem ők is fiú-lány...

Előre is köszi a segítséget!


2012. jún. 1. 12:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Attól függ mekkora a méretbeli különbség a teknősök között. A kis teknősöket a nagyok elég könnyen megsebesíthetik, ha nézeteltérés van közöttük.

Én a 9 éves tekim mellé kaptam egy kb 5 évest, nem sokkal volt kisebb nála, mégis az elején folyton terrorizálta a nagy teknősöm a kisebbet, egymás lábát harapták.

2012. jún. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!