Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ékszerteknősnek feltétlenül...

Ékszerteknősnek feltétlenül kell kerti tóba szökőkút?

Figyelt kérdés
Kerti tavunk van.(Hosszúság x Szélesség x Magasság = 90cm x 60cm x 40cm)A szökőkutat úgy értem,hogy sok helyen olvastam,hogy ha nagy felületen érintkezik oxigénnel,akkor nem fullad meg. Ha nincs "szökőkutam",akkor meg fog fulladni?
2012. jún. 1. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
dehogyis fog megfulladni :) nem hülyék, a levegőért mindig felmennek a felszínre.
2012. jún. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dirtboy ***** válasza:

a teknősnem a vízből nyeri az oxigént hanem feljön a vízfelszínre és beszívja az orrán át.

pont nem érdekli a tekiket hogy mennyi a víz oxigén szintje.

2012. jún. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
dehogy kell. a halak fulladnak meg ha nem jut elég oxigén a vízbe. a teki bármibe elúszkál, a lényeg, hogy legyek oylan rész, ahol meg tud úgy állni a vízben, hogyha a hátsó lába az alljzaton van, a fejét még kényelmesen ki tudja dugni a vízből. nagyon szeretnek így pihenni :)
2012. jún. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia!


Csak hogy érthető legyen: a teknősöknek ugyan olyan tüdejük van, mint neked! Nem kopoltyú, mint a halaknak, hanem TÜDŐ!

2012. jún. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!