Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Találtam egy kígyót siklót...

Vagyokakilehetek kérdése:

Találtam egy kígyót siklót vagy mit a munkahelyemen. kicsi még. Kb 8-10 centis . mit tehetek ilyenkor? Lehet itt van az anyja/apja is valahol?

Figyelt kérdés

befőttes üvegben van most. de igen csak ki akar jönni :):)

kit értesíthet ilyenkor az ember?


112-t hívtam már azt mondta egy álmos hangú ember hogy engedjem szabadon.

szerintetek???


[link]


[link]



2012. jún. 3. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon rendes vagy, de inkább fordítsd jó dolgokra az energiádat. Szerinted kire lehet veszélyes ez az ártalmatlan állat? Biztos vagyok benne, hogy jobban fél mint te. Főleg, hogy elválasztottad az élethelyétől. ENGEDD SZABADON DE NAGYON GYORSAN.
2012. jún. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

ez egy sima vízisikló

legjobb ha elengeded

2012. jún. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy vízisikló. Engedd szabadon, ne bántsd, mert védett állat.
2012. jún. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Engedd szabadon. A siklókról nem gondoskodnak a szüleik, nem lesz semmi baja, ha elengeded. :)
2012. jún. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kisfaludi Gábor miből vetted le ebből a kérdésemből hogy az energiám nem fordítom jó dolgokra? nem is értelek.

azért tartottam tőle mivel nem ismerem a kígyókat siklókat nem tudom megkülönböztetni a "harapóst" és a nem harapóst./mérges nem mérges/

sejtem hogy ő is félt de én attól miért ne félhetnék tőlük?? azzal még nem ártok neki ha tartok tőle mivel nem ismerem.

nem választottam el az élőhelyétől mivel még itt vagyok a munkahelyemen ahol találtam. egy erdős mezős területtől nem messze.

ha nem kiabálva mondod hogy engedjem szabadon akkor is meghallom/látom.


többieknek is üzenem.


faszbúkon felvettem a kapcsolatot egy profi vadállatbefogóval.


""

Both Zoltán Vadállatbefogó.

Üdvözlöm! ez egy közönséges vizisikló ami a képen van! Teljesen ártalmatlan!


****** Én.

köszönöm a válaszát.

és mi a teendőm vele? hol engedhetem el akkor ??


Both Zoltán Vadállatbefogó.

erdős vagy vizközeli területen nyugodtan elengedheti!!

""


szóval mindenki megnyugtatására. a sikló el lett engedve. egy nyugodt védett helyen ahol a telep kutyája se tudja elérni.

2012. jún. 3. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!